Kalender 2024
België
NW= Nationale Wedstrijd – IW = Internationale Wedstrijd – BK = Belgisch Kampioenschap – EC = Europacup
Datum | Wedstrijd | Plaats | Organisator | Type | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-01-14 | Vlaams Indoor Kampioenschap 1ste manche | Leuven | RRZ | NW | |||||
2024-02-04 | Vlaams Indoor Kampioenschap 2de manche | Oostende | ZRC | NW | |||||
2024-02-24/25 | 24ste Internationale Skeeler indoor Vlaanderen | Evergem | STE | IW | |||||
2024-03-09 | ZZ-Cup | Zandvoorde | ZRC | NW | |||||
2024-03-10 | ZZ-Cup | Zemst | RRZ | NW | |||||
2024-03-23 | Speedcriterium 1ste manche | Zemst | RRZ | NW | |||||
2024-03-22/24 | EC - Gijon | Gijon (ESP) | EC | ||||||
2024-03-30/04-01 | Trophée des 3 Pistes | Pibrac / Valence d'Agen / Gujan Mestras (FR) | IW | ||||||
2024-04-14 | Speedcriterium 2de manche + PK Vl Brabant | Tienen | RST | NW | |||||
2024-04-05/07 | EC - Lagos | Lagos (POR) | EC | ||||||
2024-04-19/21 | EC - Geisingen | Geisingen (GER) | EC | ||||||
2024-04-26/28 | EC - Gross Gerau | Gross Gerau (GER) | EC | ||||||
2024-05-05 | Speedcriterium 3de manche | Evergem | STE | NW | |||||
2024-05-10/12 | EC - Gera | Gera (GER) | EC | ||||||
2024-05-18 | Belgisch Kampioenschap Piste | Zandvoorde | ZRC | BK | |||||
2024-05-19 | Belgisch Kampioenschap Weg | Leuven | RSL | BK | |||||
2024-05-26 | Belgisch Kampioenschap Marathon | Roeselare | ISK | BK | |||||
2024-05-31 | Kids cup recreanten + competitie tem scholieren | Zemst | RRZ | NW | |||||
2024-06-07/09 | EC - Wörgl | Wörgl (AUT) | EC | ||||||
2024-06-21/23 | EC - Heerde | Heerde (NL) | EC | ||||||
2024-06-28/30 | Radboud International Tournament | Medemblik (NL) | IW | ||||||
2024-06-29/30 | 24u Le Mans | Le Mans (FR) | IW | ||||||
2024-07-12/14 | EC - Flanders Grand Prix | Zandvoorde | ZRC | EC | |||||
2024-07-18/25 | Europees Kampioenschap | Zandvoorde | ZRC | EK | |||||
2024-08-08/11 | EC - Santa Maria Nuova | St Maria Nuova (IT) | EC | ||||||
2024-08-17 | Nat. Wedstrijd + PK Antwerpen | Wuustwezel | KRV | NW | |||||
2024-08-26 / 09-03 | Wereld Kampioenschap | Alte Ceccato (IT) | WK | ||||||
2024-09-07 | ZZ-Cup | Zemst | RRZ | NW | |||||
2024-09-08 | ZZ-Cup | Zandvoorde | ZRC | NW | |||||
2024-09-14/15 | Frans Claes 2 daagse | Wilrijk | KMW | NW | |||||
2024-09-21/22 | Internationale 2 daagse | Zemst | RRZ | IW | |||||
2024-09-22 | 6u Race | Domein Kiewit | Skate Vlaanderen | NW | |||||
2024-09-28 | Marathon Berlijn | Berlijn (GER) | IW | ||||||
2024-10-06 | Marathon Dijon | Dijon (FR) | IW |